Skip to contentSkip to navigation menu

SAP Hybris Marketing


Darmowa wersja testowa SAP Hybris Marketing

 

 

 

Rozwiązanie SAP Hybris Marketing umożliwia działom marketingu dostarczanie indywidualnych ofert szerokiej grupie odbiorców. Dogłębniej poznawaj i analizuj nie tylko przeszłe, ale także obecne zamiary i motywacje klienta. Zyskaj wgląd we wzbogacony profil klienta i dziel się nim, jako jedynym źródłem informacji na jego temat w obrębie całej organizacji. Wykorzystuj narzędzia zaawansowanej analityki, aby odkrywać niewidoczne dotąd możliwości. Dostarczaj swoim klientom kontekstowo spersonalizowanych doświadczeń na każdym etapie ich ścieżki zakupowej. Prowadź skuteczny remarketing w oparciu o zachowania i zmieniające się preferencje klienta. Poznaj zasady i badaj efektywność działań marketingowych, w celu optymalnego planowania zasobów i podnoszenia zadowolenia klientów.

 


O wersji testowej

Już dziś zyskaj dostęp do 30-dniowej darmowej wersji SAP Hybris Marketing i samodzielnie wypróbuj kilka z jej kluczowych funkcjonalności w oparciu o testową próbkę danych.

  • Zyskaj wiedzę na temat nie tylko danych historycznych, ale również obecnych zamiarów i motywacji klienta.
  • Zapewniaj klientom kontekstowo spersonalizowanych doświadczeń na każdym etapie ich ścieżek zakupowych.
  • Poznaj zasady funkcjonowania i badaj efektywność wszystkich działań marketingowych, aby optymalnie planować zasoby i podnosić poziom zadowolenia klienta.

 


Produkty dostępne w wersji testowej:

SAP Hybris Marketing Data Management, SAP Hybris Marketing Segmentation, SAP Hybris Marketing Acquisition, SAP Hybris Marketing Planning i SAP Hybris Marketing Insight.

Już teraz wypróbuj WERSJĘ TESTOWĄ klikając na umieszczony poniżej przycisk "Zarejestruj się", wypełnij załączony formularz i zyskaj dostęp do SAP Hybris Marketing.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ