Skip to contentSkip to navigation menu

SAP Hybris Day

Era Customer Experience, czyli jakość doświadczeń klienta ponad wszystko!
12 kwietnia, Warszawa, DH VITKAC, ul. Bracka 9.

SAP Hybris Day to wydarzenie, w czasie którego eksperci od marketingu, sprzedaży, e-handlu oraz technologii omówią najważniejsze trendy i wyzwania ery doświadczeń klienta.

Żyjemy w czasach, kiedy wrażenia i emocje towarzyszące zakupowi oraz korzystaniu z produktu lub usługi są ważniejsze niż cena. Dlatego gruntownie zmienia się też rola marketingu, który staje się klamrą spinającą wszystkie działania firmy, w celu zapewnienia klientom jak najlepszego doświadczenia na każdym etapie i każdego kontaktu z marką.

Nadchodzące spotkanie będzie spojrzeniem w świat przyszłości, którego pierwsze oznaki widać już dziś. Dzięki lokalizacji w domu handlowym uczestnicy poczują atmosferę współczesnego handlu konsekwentnie zmierzającego w kierunku omnichannel.

Podczas prezentacji, prelegenci skupią się na najważniejszych trendach rynkowych, takich jak przenikanie się kanałów sprzedażowych, widok konsumenta 360 stopni, jego zaangażowanie oraz przedstawią praktyczne przykłady zastosowania tych idei w biznesie. Swoimi refleksjami na temat przyszłości marketingu i cyfryzacji biznesu podzielą się specjaliści z austriackiej sieci supermarketów SPAR, polskiego IAB, pod którego patronatem odbywa się konferencja, oraz firmy doradczej Deloitte, która jest głównym partnerem wydarzenia. Omawiane rozwiązania będzie można obejrzeć oraz przetestować w praktyce w ramach interaktywnych showcase'ów.

W SAP Hybris Day uczestniczyć będą najwięksi specjaliści branży Digital. Będzie to okazja do wymiany doświadczeń oraz poglądów na temat zmian, jakie niesie rozwój technologii.

Gościem specjalnym będzie profesor Rafał Ohme, pionier neuronauki konsumenckiej, ekspert i inspirujący mówca biznesowy. W czasie swojej prelekcji „Emo Sapiens – harmonia emocji i rozumu” wskaże, jaką rolę w świecie omnikanałowych doświadczeń zakupowych odgrywają wszystkie zmysły człowieka. Przedstawi także, w jaki sposób technologia pomaga przełamywać bariery poznawcze i intelektualne powiązane ze zmysłami i emocjami, o czym dokładniej pisze w swojej najnowszej książce „Emo Sapiens”.

Na zakończenie wydarzenia zaplanowany jest koktajl, który będzie doskonałą okazją do kuluarowych rozmów oraz networkingu biznesowego.

Agenda

13:00 14:00 Lunch
 
14:00 14:15 Powitanie i inspiracje
SAP Polska
 
14:15 15:15 Spojrzenie w przyszłość - trendy, prognozy, analizy
IAB & Deloitte
 
15:15 16:00 Customer Engagement ery doświadczeń [demo]
SAP LABS
 
16:00 16:30 Networking Coffee Break
 
16:30 17:15 Omnichannel w praktyce: Transformacja cyfrowa austriackiej sieci supermarketów SPAR [case study]
SPAR Business Services/ ICS
 
17:15 17:40 Sesja pytań i odpowiedzi
 
17:40 18:10 Emo Sapiens – harmonia emocji i rozumu
Gość specjalny, prof. Rafał Ohme
 
18:10 20:30 Koktajl & Networking

Goście specjalni

Prof. Rafał Ohme

Profesor psychologii na Uniwersytecie SWPS, przez lata związany z Polską Akademią Nauk. Stypendysta Fulbrighta w Kellog School of Management (USA). Honorowy profesor na Uniwersytecie Stellenbosch w Kapsztadzie (RPA), był wykładowcą na Uniwersytecie Renmin w Pekinie (Chiny).Zasiada w radzie nadzorczej NMSBA (Holandia).

Założyciel międzynarodowej firmy badawczej NEUROHM i szkoleniowej INEMO. Laureat konkursu Przedsiębiorca Roku EY (Polska). Współtwórca neuronauki konsumenckiej. Na studia w USA zarobił grając na gitarze w barachmek Bednarczyk Chicago.

„Pokażę Ci, jak połączyć siłę rozumu z potęgą emocji. Przeczytaj i zobacz ile wspaniałości jest w twojej głowie. Zachwyć się sobą!”

Oliver Simmerstatter

Oliver Simmerstatter is working as an Enterprise Architect for SPAR ICS – the IT service provider of the SPAR Austria Group. His current focus areas comprise eCommerce, with a strong focus on Digital platforms as well as Digital Marketing including WCMS, Search&Recommendation, Social Media, Customer Segmentation and Personalization.

Oliver Simmerstatter is also part of the ICS Innovation Lab – a think-tank inside the group, dealing mainly with trend-scouting, idea-generation and prototyping for Digital Retail Transformation.

Kogo zapraszamy?

Serdecznie zapraszamy osoby zarządzające działami sprzedaży, e-handlu, marketingu i obsługi klienta oraz wszystkich tych, dla których budowanie relacji poprzez dostarczanie pozytywnych doświadczeń jest miarą sukcesu.

Warunki uczestnictwa

Udział w SAP Hybris Day jest bezpłatny, jednak wymaga potwierdzenia ze strony organizatora. Dysponujemy ograniczoną liczbą miejsc, dlatego zachęcamy do jak najszybszego zarejestrowania się przy użyciu formularza.

Partnerzy

Lokalizacja

Dom Handlowy VITKAC
Ul. Bracka 9
00-501 Warszawa

Więcej informacji?

Joanna Kosiorek
tel. 600 464 046
Email: joanna.kosiorek@sap.com

 

Obejrzyj krótką relację video z SAP Hybris Day- wydarzenia poświęconego budowaniu najwyższej jakości doświadczeń klienta