Skip to contentSkip to navigation menu

SAP Hybris Marketing


Vyzkoušejte si SAP Hybris Marketing zdarma
 

 

 

Komunikujte s velkými cílovými skupinami na úrovni jednotlivce

SAP Hybris umožňuje marketingovým oddělením komunikovat se zákazníky na úrovni jednotlivce i v rámci kampaní pro velké cílové skupiny. Získejte lepší přehled nejen o historickém chování, ale také o momentálních záměrech a motivaci zákazníků. Vytvořte si jednotný pohled na své zákazníky a sdílejte ho napříč celou organizací. Využijte pokročilých analytických funkcí a objevte skryté trendy a příležitosti. Poskytujte relevantní kontextuální zákaznické zkušenosti v jakékoliv fázi jejich cesty. Zachycujte jejich online chování, zastihněte je pomocí remarketingu a uzavírejte snadno obchody. Zjistěte, jak jsou jednotlivé marketingové činnosti efektivní, abyste si mohli optimálně naplánovat zdroje, podpořili šíření dobrého jména a růst firmy.

 


Bezplatná zkušební verze

Zaregistrujte se a získejte bezplatnou verzi SAP Hybris Marketing a vyzkoušejte si několik klíčových řešení. Součástí této zkušební verze jsou předem nahraná testovací data, která vám umožní:

  • Získat lepší přehled nejen o historických transakcích, ale také o aktuálních záměrech a motivaci zákazníků.
  • Poskytovat relevantní kontextuální zákaznické zkušenosti v jakékoliv fázi jejich cesty.
  • Zjistit, jak efektivní jsou jednotlivé marketingové aktivity, optimálně naplánovat zdroje, podpořit šíření dobrého jména a růst firmy.

 


Zkušební verze zahrnuje tyto produkty:

Hybris Marketing Data Management, Hybris Marketing Segmentation, Hybris Marketing Acquisition, Hybris Marketing Planning, and Hybris Marketing Insight.

Vyzkoušejte si bezplatnou verzi – stačí kliknout na tlačítko “Získat” a zaregistrovat se.

 

ZÍSKAT