Skip to contentSkip to navigation menu

SAP Hybris Marketing


Hybris Marketing využívá kontextuálních informací v reálném čase. Zaujměte pozornost zákazníků, uspokojte jejich potřeby a budujte loajalitu ke značce prostřednictvím marketingu na úrovni jednotlivce.
Hybris Marketing

Tradiční marketingové kampaně nedokážou zaujmout pozornost jednotlivců. Postrádají základní znalost toho, co zákazníci chtějí a potřebují, což vede k neosobní komunikaci směrem k celé cílové skupině.

Hybris Marketing umožňuje marketérům lépe porozumět zákazníkům – vědět, co udělali, co by mohli udělat a především co právě dělají.

Získejte cenné informace o každém zákazníkovi v reálném čase, využijte tyto poznatky k poskytování personalizovaných zákaznických zkušeností napříč všemi kanály.


SAP Hybris Marketing vám může pomoci:
  • Porozumět motivaci zákazníků v reálném čase. Zachycujte dynamicky informace, obohacujte zákaznické profily a vytvářejte jednotný přehled. Využijte implicitních signálů a získejte přehled o záměrech zákazníků v reálném čase.
    VÍCE INFORMACÍ
  • Poskytovat jedinečné zákaznické zkušenosti. Využijte aktuální příležitosti a poskytujte relevantní zákaznické zkušenosti napříč všemi kanály. Vytvořte nové způsoby komunikace, zvyšte aktivitu v rámci online komunity a loajalitu zákazníků.
    VÍCE INFORMACÍ
  • Rychle a flexibilně reagovat. Reagujte proaktivně na příležitosti díky lepšímu přehledu o zákaznících, marketingových procesech, zdrojích a efektivitě.
    VÍCE INFORMACÍ
hybris Marketing: Market to an audience of one hybris Marketing: Market to an audience of one
Strategický dokument
Využijte komunity zákazníků a zvyšte efekt vašich marketingových aktivit
Zjistěte, jak můžete získávat cenné informace a dosahovat díky nim úspěchu.
zvyšte efekt vašich marketingových aktivit

 

Video
Fanoušci mají z hokeje víc
SAP Hybris Marketing pomáhá NHL pracovat s jejich fanoušky a zjistit co je na jednotlivých zápasech a celé lize nejvíce zajímá.
Fanoušci mají z hokeje víc
hybris Marketing: Market to an audience of one hybris Marketing: Market to an audience of one
Stručný přehled
SAP Hybris Marketing: Komunikace na úrovni jednotlivce
Hybris Marketing je revoluční marketingové řešení, které umožňuje individuální marketingovou komunikaci vycházející z kontextu.
Komunikace na úrovni jednotlivce