Direkt zum Inhalt der SeiteDirekt zur Hauptnavigation

SAP Hybris Day

KLIENT W CENTRUM UWAGI
czyli jak zbudować długotrwały związek marki z Klientem

Warszawa 21 marca 2018

Klient w centrum uwagi

Zmiana jest nieodzownym elementem życia w erze cyfrowej - determinuje zachowania i doświadczenia, których mało kto spodziewałby się jeszcze 10 lat temu. Choć umówienie się na pierwszą randkę stało się tak łatwe, jak przesunięcie w prawo zdjęcia atrakcyjnej dla nas osoby, to zbudowanie wartościowego związku jest już znacznie trudniejsze. Sytuacja wygląda podobnie w przypadku relacji Klienta z firmą – o ile nawiązanie niezobowiązującego flirtu jest banalnie proste, o tyle zbudowanie zaufania i lojalności to znacznie większe wyzwanie. Na szczęście z pomocą przychodzi transformacja cyfrowa - to technologii zawdzięczamy narzędzia, które pomagają budować głęboką i długotrwałą relację klienta z marką.
To właśnie Klientowi i jego związkowi z marką poświęcimy tegoroczną edycję konferencji SAP Hybris Day. Wykorzystaj szansę i dowiedz się, jak angażować klienta, rozkochując go w swojej ofercie!

Podczas konferencji omówimy wyniki badania „SAP Hybris Consumer Insight”, w którym poddane weryfikacji zostały odczucia polskich klientów na różnych etapach ich związku z marką. Jego wyniki pozwalają bliżej poznać współczesnego Kowalskiego, jego zachowania i priorytety – również na tle innych krajów Europy i świata. Zaproponujemy również odpowiedź SAP Hybris na jego oczekiwania. Opowiemy o tym, jak budować trafne i spersonalizowane kampanie marketingowe przy równoczesnym poszanowaniu poufności danych oraz jak podnieść jakość customer experience i relacji z Klientami na każdym ich etapie.

Zagadnienia poruszane w trakcie konferencji poparte będą przykładami historii Klientów SAP Hybris, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem nie tylko podczas prezentacji, ale również w ramach dedykowanych spotkań „Poznaj Naszych Klientów”.

Dzięki obecności innowacyjnych i interaktywnych showcase’ów, uczestnicy SAP Hybris Day będą mieli unikalną okazję na żywo doświadczyć naszych rozwiązań. W agendzie konferencji nie zabraknie gorącego zagadnienia, jakim jest poufność danych w kontekście wchodzącego w życie już w maju tego roku Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Część merytoryczną konferencji podsumuje swoim inspirującym wystąpieniem nasz gość specjalny Rahim Blak - ekstrawertyczny przedsiębiorca, Social Media Ninja, wierzący, że tworzenie Starupów jest Sztuką.

Na zakończenie wydarzenia zaplanowany jest koktajl, który będzie doskonałą okazją do kuluarowych rozmów oraz networkingu biznesowego.

Marki, które nie spełnią rosnących oczekiwań konsumentów, wiele ryzykują.

Podobno komunikacja to podstawa każdego udanego związku. Porozmawiajmy o tym, bo przecież Klient jest zawsze w centrum uwagi każdego przedsiębiorstwa! 

Serdecznie zapraszamy osoby zarządzające działami sprzedaży, e-handlu, marketingu i obsługi klienta oraz wszystkich tych, dla których budowanie relacji poprzez dostarczanie pozytywnych doświadczeń jest miarą sukcesu.

 

Agenda

09:30 Rejestracja gości
 
10:00 Powitanie
 
10:15 Klient w dobie transformacji cyfrowej
 
10:35 Sylwetka polskiego konsumenta wg. "Consumer Insight Report"
 
10:55 Bądź gotowy na GDPR z Gigya
 
11:25 Doświadczenie Klienta wg SAP Hybris - LIVE DEMO
 
11:50 Lunch
 
12:45 Historia Klienta 1
 
13:15 Historia Klienta 2
 
13:45 Historia Klienta 3
 
14:15 Przerwa kawowa & networking 'Poznaj naszych Klientów'
 
14:45 Historia Klienta 4
 
15:15 Historia Klienta 5
 
15:45 Gość Specjalny: Rahim Blak
 
16:15 Innowacje @ SAP Hybris 'Poznaj naszych Klientów' Przerwa kawowa & networking
 
17:00 Koktajl
 

Relacja wideo z SAP Hybris Day 2017

Zachęcamy do obejrzenia wideo-relacji z ubiegłorocznego wydarzenia, które poświęcone było budowaniu najwyższej jakości doświadczeń klienta. To było udane spotkanie. Jesteśmy przekonani, że tegoroczna tematyka okaże się jeszcze bardziej dla Państwa atrakcyjna!

Miejsce Konferencji

Centrum Konferencyjne DH VITKAC
Bracka 9
00-001 Warszawa

Więcej informacji?

Joanna Kosiorek
Email: joanna.kosiorek@sap.com