Direkt zum Inhalt der SeiteDirekt zur Hauptnavigation

SAP Hybris Marketing


SAP Hybris Marketing umożliwia prowadzenie kampanii kontekstowych w czasie rzeczywistym. Angażuj swoich klientów, zachwycaj ich i dbaj o ich dobre relacje z Twoją marką poprzez marketing kierowany do indywidualnego odbiorcy.
Hybris Marketing

Tradycyjne kampanie marketingowe nie angażują indywidualnych klientów. Firmom brakuje podstawowej wiedzy na temat ich pragnień i potrzeb. Powoduje to zasypywanie klienta zbyt licznymi i nietrafionymi ofertami.

SAP Hybris Marketing daje możliwość lepszego zrozumienia klienta, pozwala dowiedzieć się czego chciał, jakie ma zamiary i, co najważniejsze, przewidzieć czego pragnie w tej chwili.

Dowiedz się na jakim etapie ścieżki zakupowej znajduje się Twój klient i wykorzystaj tę wiedzę w celu zapewnienia mu spersonalizowanych doświadczeń na najwyższym poziomie we wszystkich kanałach komunikacyjnych.


Webinarium
Klient, który jest a nie tylko bywa!

SAP Hybris Marketing, czyli synergia strategii i technologii budująca lojalność.

Data: 29 marca 2017
Godzina: 10:00 a.m. CET
Prowadzący: Adam Goljan (SAP), Izabela Wisłocka (PWC)

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

SAP Hybris Marketing pomoże Ci:
  • Zrozumieć aktualne plany klienta w czasie rzeczywistym. Gromadź profile swoich klientów i uzupełniaj je dynamicznie korzystając ze wszystkich dostępnych źródeł. Interpretuj informacje na temat klienta, by zyskać wgląd w jego obecne i przyszłe plany.
    DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
  • Zapewnić swoim klientom wyjątkowe doświadczenia. Wykorzystuj unikalne szanse pojawiające się ‘tu i teraz’; dynamicznie i kontekstowo trafiaj z ofertami w potrzeby swoich klientów we wszystkich kanałach komunikacyjnych. Angażuj klientów na nowych płaszczyznach, aby budować ich lojalność wobec Twojej marki.
    DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
  • Sprzedawać szybko i sprawnie. Aktywnie reaguj na szanse sprzedaży ze zwiększoną przejrzystością dzięki zintegrowaniu procesów i zasobów marketingowych.
    DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Jak zbudować właściwą technologię dla marketingu? Jak zbudować właściwą technologię dla marketingu?
PRZEWODNIK
Jak zbudować właściwą technologię dla marketingu?
Poznaj kluczowe pytania, które powinieneś sobie zadać oraz niezbędne do podjęcia kroki w procesie tworzenia strategii budowania technologii i platformy marketingowej, która ma sprostać wymaganiom Twojego biznesu teraz i w przyszłości.
Jak zbudować właściwą technologię dla marketingu?

 

Historia klienta
Większe zaangażowanie fanów NHL
Zobacz jak SAP Hybris Marketing Cloud pomaga NHL lepiej komunikować się ze swoimi fanami oraz pozwala zrozumieć ich oczekiwania, tak by sport, który kochają przynosił im jeszcze więcej radości!
Większe zaangażowanie fanów NHL

Merken

Merken

hybris Marketing: Market to an audience of one hybris Marketing: Market to an audience of one
Broszura
SAP Hybris Marketing: Odkryj siłę marketingu spersonalizowanego
SAP Hybris Marketing to rozwiązanie nowej generacji zmieniające dotychczasowe podejście do działań marketingowych. Pozwala na zindywidualizowane, oparte o analizy kontekstowe, podejście do klienta.
Odkryj siłę marketingu spersonalizowanego