Direkt zum Inhalt der SeiteDirekt zur Hauptnavigation

SAP Hybris Marketing


Darmowa wersja testowa SAP Hybris Marketing

 

 

 

Rozwiązanie SAP Hybris Marketing umożliwia działom marketingu dostarczanie indywidualnych ofert szerokiej grupie odbiorców. Dogłębniej poznawaj i analizuj nie tylko przeszłe, ale także obecne zamiary i motywacje klienta. Zyskaj wgląd we wzbogacony profil klienta i dziel się nim, jako jedynym źródłem informacji na jego temat w obrębie całej organizacji. Wykorzystuj narzędzia zaawansowanej analityki, aby odkrywać niewidoczne dotąd możliwości. Dostarczaj swoim klientom kontekstowo spersonalizowanych doświadczeń na każdym etapie ich ścieżki zakupowej. Prowadź skuteczny remarketing w oparciu o zachowania i zmieniające się preferencje klienta. Poznaj zasady i badaj efektywność działań marketingowych, w celu optymalnego planowania zasobów i podnoszenia zadowolenia klientów.

 


O wersji testowej

Już dziś zyskaj dostęp do 30-dniowej darmowej wersji SAP Hybris Marketing i samodzielnie wypróbuj kilka z jej kluczowych funkcjonalności w oparciu o testową próbkę danych.

  • Zyskaj wiedzę na temat nie tylko danych historycznych, ale również obecnych zamiarów i motywacji klienta.
  • Zapewniaj klientom kontekstowo spersonalizowanych doświadczeń na każdym etapie ich ścieżek zakupowych.
  • Poznaj zasady funkcjonowania i badaj efektywność wszystkich działań marketingowych, aby optymalnie planować zasoby i podnosić poziom zadowolenia klienta.

 


Produkty dostępne w wersji testowej:

SAP Hybris Marketing Data Management, SAP Hybris Marketing Segmentation, SAP Hybris Marketing Acquisition, SAP Hybris Marketing Planning i SAP Hybris Marketing Insight.

Już teraz wypróbuj WERSJĘ TESTOWĄ klikając na umieszczony poniżej przycisk "Zarejestruj się", wypełnij załączony formularz i zyskaj dostęp do SAP Hybris Marketing.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ