Skip to contentSkip to navigation menu

SAP Hybris Marketing


Hybris Marketing využívá kontextuálních informací v reálném čase. Zaujměte pozornost zákazníků, uspokojte jejich potřeby a budujte loajalitu ke značce prostřednictvím marketingu na úrovni jednotlivce.
Hybris Marketing

Tradiční marketingové kampaně nedokážou zaujmout pozornost jednotlivců. Postrádají základní znalost toho, co zákazníci chtějí a potřebují, což vede k neosobní komunikaci směrem k celé cílové skupině.

Hybris Marketing umožňuje marketérům lépe porozumět zákazníkům – vědět, co udělali, co by mohli udělat a především co právě dělají.

Získejte cenné informace o každém zákazníkovi v reálném čase, využijte tyto poznatky k poskytování personalizovaných zákaznických zkušeností napříč všemi kanály.


SAP Hybris Marketing vám může pomoci:
  • Porozumět motivaci zákazníků v reálném čase. Zachycujte dynamicky informace, obohacujte zákaznické profily a vytvářejte jednotný přehled. Využijte implicitních signálů a získejte přehled o záměrech zákazníků v reálném čase.
    VÍCE INFORMACÍ
  • Poskytovat jedinečné zákaznické zkušenosti. Využijte aktuální příležitosti a poskytujte relevantní zákaznické zkušenosti napříč všemi kanály. Vytvořte nové způsoby komunikace, zvyšte aktivitu v rámci online komunity a loajalitu zákazníků.
    VÍCE INFORMACÍ
  • Rychle a flexibilně reagovat. Reagujte proaktivně na příležitosti díky lepšímu přehledu o zákaznících, marketingových procesech, zdrojích a efektivitě.
    VÍCE INFORMACÍ
hybris Marketing: Market to an audience of one hybris Marketing: Market to an audience of one
Strategický dokument
Využijte komunity zákazníků a zvyšte efekt vašich marketingových aktivit
Zjistěte, jak můžete získávat cenné informace a dosahovat díky nim úspěchu.
zvyšte efekt vašich marketingových aktivit
Gartner Magic Quadrant for Marketing Resource Management 2015 Gartner Magic Quadrant for Marketing Resource Management 2015
Analytická zpráva
Magický kvadrant řešení pro řízení marketingových zdrojů od společnosti Gartner za rok 2016
SAP Hybris Marketing byl zařazen již třetí rok po sobě do kvadrantu lídrů za svou vizi a funkčnost.
Gartner Magic Quadrant for MRM

Merken

Merken

hybris Marketing: Market to an audience of one hybris Marketing: Market to an audience of one
Stručný přehled
SAP Hybris Marketing: Komunikace na úrovni jednotlivce
Hybris Marketing je revoluční marketingové řešení, které umožňuje individuální marketingovou komunikaci vycházející z kontextu.
Komunikace na úrovni jednotlivce